Studio Plakafor One Piata
| Wi-Fi | Darmowy parking | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę |
| Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie | Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Zaplecze konferencyjne Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć | Hotel przyjazny dzieciom Plac zabaw dla dzieci |
Studio Plakafor One Piata Salwador leży w Salwadorze, 5 km od lotniska Luis Eduardo Magalhaes. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.
Laguna Abaeté jest w 2 km, natomiast Atakadao Atakarejo - około 5 min pieszo od tego apartamentu. Parque Metropolitano de Pituaçu znajduje się w 4 km od apartamentu.
Obiekt oferuje oddzielną toaletę i prysznic, zapewniając komfort gości. Dostępne są również ręczniki.
Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak aneks kuchenny, Studio Plakafor One Piata zapewnia gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami. Centrum fitness w tym apartamencie pozwala bez wysiłku utrzymać rutynę ćwiczeń.
- Lokalne atrakcje
- Portal do Mar1,5 km
- Itapua Beach1,5 km
- Lotniska
- Lotnisko Luis Eduardo Magalhaes9 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Darmowy parking
- Parking na zewnątrz
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona
- Pomieszczenie z szafkami
- Winda
- Gaśnice
- Klucz
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Centrum fitness
Usługi
- Pralnia
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Meble ogrodowe
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
- Plac zabaw dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Studio Plakafor One Piata obejmuje kuchnię?
Tak, Studio Plakafor One Piata wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje lodówkę. - ❓
Ilu gości pomieści Studio Plakafor One Piata?
W Studio Plakafor One Piata może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 gości. - ❓
Czy Studio Plakafor One Piata ma basen?
Studio Plakafor One Piata dysponuje zewnętrznym basenem.